Bel voor advies

Advies nodig?

!! Nieuw: Takeuchi TB225 !!

!! Nieuw: Takeuchi TB225 !!

 

Langverwacht: De eenvoudig te transporteren enorm krachtige TB225

 

Een compacte, makkelijk transporteerbare tweetonner met de capaciteit van een “dikke tweetonner” is een vaak gehoorde wens van vele machine gebruikers.

Verhoeven en Takeuchi zijn samen de uitdaging aangegaan om deze machine te ontwikkelen. Het resultaat? Een krachtige maar wendbare minigraver die je makkelijk vervoert op een aanhanger. Volledig naar wens van de machinist.

 

Klik op de afbeelding hieronder om de brochure van de Takeuchi TB225 te bekijken:

Deze twee tonner is ontwikkeld voor terreinen waar nauwe ruimtes en smalle paden geen uitzondering op de regel zijn. De verstelbare onderwagen maakt dit mogelijk. Deze onderwagen kan van
1100 mm tot maar liefst 1500 mm worden uitgeschoven, wat een enorme stabiliteit garandeert tijdens veeleisende werkzaamheden.

Machines in deze klasse worden vaak per aanhanger vervoerd over ons Nederlandse en Belgische wegennet. Steeds vaker vinden controles plaats op totaalgewicht aanhanger, machine en toebehoren. Deze krachtige machine is speciaal ontworpen om veilig en zonder overtredingen van het totaalgewicht te kunnen vervoeren naar de gewenste locatie.

De TB225 beschikt over een ruime, luxe cabine met een ergonomisch verstelbare stoel en een soepele proportionele bediening door middel van comfortabele joysticks. Via een multifunctioneel en gebruiksvriendelijk LCD display is het mogelijk om de liters voor de twee extra hydraulische functies in te stellen. De omhoog gepositioneerde uitlaat waarover de TB225 bezit, is een unieke specificatie in deze machineklasse. Deze zorgt ervoor dat de uitlaatgassen niet in de directe werkomgeving worden verspreid. Het veiligheidssignaleringssysteem en de slangbreukbeveiliging zorgen ervoor dat je met een veilig gevoel aan de slag gaat op deze alleskunner.

 

Deel dit bericht via:

Bekijk ook

Kijk, die kan weer jaren vooruit

Een elektrische heftruck voor binnen gebruik. Wat is en mooier dan een elektrische heftruck in het magazijn. Met deze Linde E20 moet dat wel goed

Laat het blinken…

Vindt je het niet zo leuk om iets schoon te maken? Wil je wel graag dat alles er netjes uitziet? Maak het jezelf dan makkelijk!

Vraag een vrijblijvende offerte aan!

Vraag een offerte aan

Bel voor advies